Ahoy, Red Bull Rapids!

Adrenalínový vodný splav Liptovského kanála na vlastnom plavidle vypukne 26. septembra a už teraz vyzýva všetkých lodných kapitánov  na prípravu originálneho plavidla. Po druhýkrát totiž na Slovensku vypukne Red Bull Rapids!


Každý kreatívny a aktívny človek so zmyslom pre humor si môže už o pár mesiacov zmerať mieru svojej odvahy, keď bude čeliť liptovskému kanálu na vlastnom plavidle s podporou svojej družnej posádky. Najdlhšia rieka Slovenska, Váh, sa bude snažiť dokázať, že je rovnako mocná, ako je dlhá.

Aby ste zahviezdili na Red Bull Rapids, stačí zostaviť vlastnú posádku, postaviť originálne plavidlo a zdolať niekoľko metrov prúdu v Areáli Vodných Športov  v Liptovskom Mikuláši s eleganciou a štýlom, ktoré ohúria porotu. A súperi? Možno budete súperiť s Jackom Sparrowom, alebo svojou kreativitou prebudíte ducha Krištofa Kolumba, je to celé len na vás! Kormidlo budete mať vo svojich rukách, šancu zapísať sa do lodnej knihy Red Bull Rapids 2015 treba chytiť s prvou vlnou, ktorou je registrácia na www.redbull.sk/rapids najneskôr do 30. júna 2015.

 

Pre ďalšie info stačí sledovať správy vo fľaši na www.redbull.sk/rapids. Video z predošlej akcie si pozrite TU a nezabudnite - takúto zábavu si nenechajte odplávať!