Aj z reproduktorov sa môže stať umelecké dielo

Image - Onyx Black.jpg

Reproduktor Onyx značky Harman/Kardon je prvým svojho druhu od značky preslávenej akustickou inováciou. Výkon, presnosť, štýl a schopnosť bezdrôtovo sa pripojiť ku všetkým domácim a mobilným zariadeniam.


Onyx znamená špičkový zvuk kedykoľvek a kdekoľvek! Hlboké basy si môžete užívať nepretržite až šesť hodín bez pripojenia k zdroju energie vďaka vstavanej batérii. Bezdrôtový dizajn zase umožňuje ovládať prehrávanie a streamovanie z akejkoľvek miestnosti v domácnosti – dokonca aj z dvora, keď na to príde. Nech žije lenivosť, teda moderná technika.

Onyx je navyše aj praktický. Štýlová rukoväť z nehrdzavejúcej ocele sa spája s tkaninou mriežky a vyhotovením z pravej kože, a to všetko spoločne s intuitívnymi dotykovými ovládačmi pre čistý povrch. Zase raz bez káblov – s nimi si už život ani nechceme predstaviť!

AURA_MEN.jpg

Harman/Kardon je už legenda v oblasti kvality zvuku. Štyri meniče a duálne pasívne žiariče (whatever it is☺) vytvárajú klasický zvuk so sviežimi výškami a hlbokými nízkymi tónmi. Fanúšikovia dobrej hudby ho prosto súrne potrebujú. Možností pripojenia je naozaj hojne – od Bluetooth® s NFC po AirPlay® pre Apple®, DLNA® pre Android a WindowsTM, ako aj zadný 3.5 mm prídavný mini konektorový vstup. Pomocou aplikácie pre ovládanie a nastavenie Onyx nastavíte rýchlo a jednoducho. Technológia Harman TrueStream ™ je zárukou toho, že si budete môcť vychutnať najlepší možný zážitok z počúvania pri bezdrôtovom streamovaní zvuku. Onyx používa tú najaktuálnejšiu a najrozšírenejšiu možnosť na zaistenie najvyššej kvality zvuku, bez ohľadu na to, akú aplikáciu alebo zdrojové zariadenie používate. Takže androiďáci aj ajfounisti môžu uzavrieť mier.