Ateliér 343 predstaví nových absolventov

O Ateliéri 343 na VŠVU ste už určite počuli. Vyšlo z neho už niekoľko známych módnych návrhárov. A rok 2014 prináša ďalších talentovaných absolventov.


Ateliéru 343 pôsobiacemu na Vysokej škole výtvarných umení pod vedením doc. Júlie Sabovej akad. mal. môžeme vďačiť napríklad za Lenku Sršňovú, Petru Poórovú, Borisa Hanečku a mnohých ďalších. Raz darmo, talentovaní módni návrhári sa niekde zrodiť musia.

Čerství absolventi tohto ateliéru sa každý rok pochvália svojou tvorbou aj na spoločnej módnej prehliadke. Tá tohtoročná sa uskutoční v stredu 14. mája o 19:00h v koncertnej sále Bratislavského hradu.

Už je tradíciou, že celým večerom bude hostí sprevádzať moderátor a dlhoročný podporovateľ mladých odevných dizajnérov Bruno Ciberej. O hudobný program sa postará charizmatická mladá speváčka Andrea Bučková spoločne s Máriou Kmeťkovou.

Svoje kolekcie predvedú :
Mgr. art. Emma Korpová
Mgr. art. Katarína Š. Fedorišinová
Mgr. art. Lena Rypáková
Mgr. art. Maja Božovič
Bc. Silvia Kissová
Bc. Silvia Hollá

Po prvý raz sa v rámci absolventskej prehliadky bude prezentovať aj výber z ateliérových semestrálnych prác. A z pohľadu na kolekcie vám povieme - bude to stáť za to! Inspire magazine tam určite bude, pridáte sa k nám?