B-Swing chystá swingový narodeninový večierok

Bujaré, ale elegantné. Také bývali večierky v 20. až 40. rokoch. Najmä v 20. rokoch, keď sa atmosféra začala uvoľňovať, spoločnosť sa zabávala od večera do rána. Vtedajší zákaz alkoholu, známy tiež ako prohibícia, zjednocoval pártychtivých v speakeasy baroch. Kým v pozadí hrala kapela, pospolitý ľud v nich veselo načierno popíjal alkohol. Chceli by ste niečo podobné zažiť?


Navštívte v sobotu 18. apríla Connect Coworking v bratislavskej Cvernovke. Tanečná škola B-Swing práve tu oslávi svoje prvé narodeniny. A nebojte, všetko bude legálne. Čo sa na oslave udeje, na oslave ostane.

O žiarivú prehliadku tanca a hudby sa postarajú B-Swing lektori. Z dvadsiatych rokov na večierok zavítajú krásne Paper Moon Trio. Ich zázemím je orchester Bratislava Hot Serenaders. Autentickosť výzoru a prejavu týchto dám umocní éru, kedy, ako sami hovoria: „Zábava znamenala kvalitu a noblesa nebola pýchou, lež cnosťou.“

S nováčikmi Tea Garden Trio sa prenesieme do rokov tridsiatych. V zložení husle a gitara na čele so šarmantnou speváčkou Julkou Kozákovou vám prinesú swingové skladby v nových úpravách. Zatancujeme si na Django Reinhardta či Ellu Fitzgerald.

Hudobnými vystúpeniami večer rozhodne nekončí. Rockabilly dušiam, ale i priaznivcom electroswingu ulahodí DJ DayD.

Mimochodom, viete, čo je pravé dobové burlesque? My áno.

Súčasťou B-Swing narodenín bude i tombola s cenami, ktoré potešia každú štýlovú dámu a pána. Nuž a aký by to bol swingový večer bez dobrého pitia. Degustovať a pripíjať si budeme vínom zo svätojurského vinárstva Michal Bažalík.

PS: Zo šatníka vyberte svoj najlepší dobový kúsok! Na mieste bude i špeciálny swingový fotokútik.

Prijmite pozvánku na štýlovú oslavu B-Swing narodenín. Tancovať sa bude v sobotu 18. apríla od 19.00 v priestoroch ateliéru Connect Coworking v Cvernovke.


Event na FB: https://www.facebook.com/events/1577612019150805/
Predpredaj: www.b-swing.sk

Vstup na mieste: 10 eur

 Partneri: Bratislavský okrášľovací spolok, Baťa Gentlemen’s Club, Martin Haburaj - Locos, Evil Office, Vinárstvo Michal Bažalík, HuciDesign, Lombardi Fashion House, Lekart hairdressing, Macarons de Amina, Inspire magazine

Foto: Martin Haburaj