Cestujte s hudbou a so štýlom

Pripravte sa na cestovanie so štýlom. Harman/Kardon Esquire je váš nový, bezdrôtový audio systém vybavený Bluetooth® reproduktorom so vstavaným systémom konferenčného telefónu.


Harman/Kardon Esquire - štýlový a chlapsky elegantný. Nádherný kožený panel a kovové vyhotovenie povrchu, no a vo vnútri čisté Harman/Kardon inžinierstvo. Duálne meniče, vstavaný basový port a vrchol technológie potlačenia šumu napomáhajú pri pripájaní konferenčných hovorov s jedinečnou čistotou. Vyzerá rovnako dobre, ako aj znie.

Rozhovor s jednou či s viacerými osobami zvládnete vďaka duálnemu mikrofónovému systému. A je jedno, kde sa nachádzate. Stačí len mať smartfón s Bluetoothom. A pomocou inteligentnej detekcie orientácie zariadenia môžete umiestniť Esquire vertikálne pri diskusii 1 s 1 alebo horizontálne pre skupinovú konferenciu. Čisté, jasné výšky a jasný stredový rozsah. Práve vďaka tomu každý hlas znie, ako by bol priamo v miestnosti.

Esquire_Office.jpg

Žiadne vodiče, žiadne káble! Stačí sa len pripojiť so smartfónom či tabletom a už sa môžete venovať tancu na vašu obľúbenú hudbu. Žiaden elektrický prúd? Aj to zvláda Esquire bez problémov - až 10 hodín hudby a konferenčného hovoru. Harman/Kardon Esquire v sebe nesie kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorú oceníte pri cestovaní, aj v bežné dni. A aby ste si Esquire pri prenášaní nepoškodili, súčasťou balenia je aj elegantné puzdro. Esquire, to je hliník a koža, bez ktorých si už nebudete vedieť predstaviť život.