CONVERSE oslavuje svojich fanúšikov kampaňou „MADE BY YOU“

Kampaň predstavuje Converse Chuck Taylor All Star portréty naprieč generáciami po celom svete.


Converse prichádza s celosvetovou kampaňou "Made by you"  oslavujúcou fanúšikov značky, ktorí takmer 100 rokov vyjadrujú sami seba a svoju kreativitu v Chuck Taylor All Star teniskách. Pre kampaň jar 2015 Converse prehľadal celý svet, aby zhromaždil milované a značne osobité Chuck Taylor All Star tenisky, z ktorých každá rozpráva príbeh premeny prázdneho plátna na autoportrét ich vlastníka.

"‚Made by you‘ vychádza z jednoduchej ľudskej pravdy - my všetci na tomto svete chceme byť svojím vlastným pravým, autentickým ja," povedal Ian Stewart, viceprezident globálneho marketingu. "Fanúšikovia Chuck Taylor sú tí, kto urobil Chuck Taylor kultovým symbolom tvorivého sebavyjadrenia. Je na čase, aby sme ich oslávili."

"Made by you" je celosvetová oslava vyzdvihujúca Converse Chuck Taylor All Star, jediné tenisky definované tými, kto ich nosí. Converse je kurátorom zbierky Chuck Taylor All Star portrétov predstavujúcich nekonečnú rozmanitosť a sebavyjadrenie súčasných i dávnych nositeľov tenisiek Chuck Taylor All Star - od hudobníkov k umelcom, od skateboardistov k návrhárom, od známych k neznámym. Ich portréty ponúkajú súčasný pohľad do ich unikátnych svetov.

Portréty zhromaždené od medzinárodných ikon ako Patti Smith, Andy Warhol, Futura, Jefferson Hack, Sayo Yoshida, Kate Lanphear a Glenn O'Brien sa predstavia po boku obrazov „neznámych“ Chuck Taylor All Star nositeľov a budú použité v celosvetových výstavách, ktoré z ulic New Yorku, Šanghaja alebo Ria zamieria do umeleckých galérií. Kampaň "Made by you" sa snaží upozorniť na jedinečného tvorivého ducha miestnych komunít a subkultúr prostredníctvom lokálnych portrétnych výstav oslavujúcich rozmanitosť a sebavyjadrenie, ktoré je vlastné kultúrnym štvrtiam po celom svete.

"Made by you" je naozajstná oslava tvorivých osobností, ich príbehov a tenisiek. Či už sú ručne maľované, pokryté blatom alebo opotrebované s dierami. Každý portrét Chuck Taylor All Star rozpráva veľmi osobný príbeh premeny bielej, čiernej, červenej alebo tmavomodrej tenisky v pozoruhodné umelecké dielo. Aj keď sú opotrebované, upravené alebo nedotknuté, prázdne plátno ponúka obrovské možnosti.

Od svojho debutu v roku 1917 sa Chuck Taylor All Star stali najviac legendárnymi a kultovými teniskami na svete. Fanúšikovia, umelci a hudobníci si osvojili Chuck Taylor All Star ako rebelský symbol kreativity. "Made by you" nielen oslavuje osoby, ktoré robia z tenisiek Chuck Taylor All Star viac než tenisky, ale tiež sa snažia rozpútať ich tvorivé vyjadrenie po celom svete.

"Made by you" je celosvetová kampaň zahrňujúca aktivity v uliciach, obchodoch, on-line a činnosti na sociálnych médiách, vrátane zahajujúcich výstav v New Yorku, Londýne, Pekingu a Mexico City, rovnako ako možnosť zúčastniť sa mnohých pop-up portrétnych štúdií v Converse obchodoch a akciách po celom svete.


Pre viac informácií navštívte: http://conversecz.com/#/5767