S novými Converse sa vodných živlov obávať nemusíš

Kliknutím na obrázok sa spustí video.

Kliknutím na obrázok sa spustí video.

Témou číslo jedna snáď každej jesene je daždivé počasie. Čo si obuť a ako sa obliecť, aby sme sa udržali v suchu a v teple za každého počasia? Minimálne tú spodnú časť tela vyrieši Converse s ich novou kolekciou pre jeseň 2016. 


"Čo si mám obuť, keď vonku prší?"

My v redakcii veľmi radi, s obľubou a hrdosťou nosíme na nohách "chucky". A poznáte to - keď niečo máte radi, najradšej by ste to nosili stále. Bez ohľadu na počasie, vonkajšiu teplotu, spoločenskú akciu, na ktorú sa chystáte a iných okolností. Našťastie, spoločnosť Converse našla odpoveď na našu nešťastnú otázku:

                                                "Čo si mám obuť, keď vonku prší?"
 

Netvrdíme že Converse tenisky sú na jeseň nevhodné. Ale povedzme si na rovinu - neraz nám pri nečakanom daždi voľba práve tenisiek spravila škrt cez rozpočet. S mokrými nohami sa len ťažko po svete behá a preto si v Converse dali naozaj záležať. 

Tvoje tenisky predsa nebudú sedieť v kúte! 

Chuck Taylor All Star II Shield Canvas sú z nepremokavého plátna Shield Canvas, ktoré funguje doslova ako odpudzovač vody vďaka ošetreniu DWR (“durable water repellant”). Tenisky majú všitý jazyk a žiadne dierky na vetranie v dolnej časti, ktoré by umožňovali preniknutie vody dovnútra tenisky. Veľký dôraz je v novej kolekcii kladený na pohodlie práve preto, že nová kolekcia vychádza z Chuck II. Preto nemôže chýbať  revolučná stielka Nike Lunarlon, podšívka z mikro-semišu či všitý protišmykový jazyk zaisťujúci extra komfort. A aby ťa počas hmly bolo vidieť, v tejto kolekcii sú použité aj reflexné prvky. Ak teda nechceš svoje Chucky nechávať doma za žiadneho počasia, sú Chuck Taylor All Star II Shield Canvas pre teba ako stvorené. 

Tak čo, vybral si si? Napriek tomu, že leto je práve v rozpuku, my u nás v redakcii si už brúsime zuby a aspoň pri písaní článku sme sa akosi paradoxne nevedeli dočkať jesene! 

Viac info o nadchádzajúcej kolekcii a jednotlivých produktoch nájdeš aj na www.conversesk.com a sledovaním @converse .