Divoký Balkan Bashavel

V sobotu 26. apríla sa Bratislava premenila na jednu veľkú balkánsku divočinu! Kým cestujúcich v električke nečakane prekvapila živá balkánska dychovka, vo V-Klube chrlila živelné rytmy obľúbená DJská dvojka MALALATA.


Balkan Bashavel už po druhý raz rozhýbal bratislavský V-Klub. O nespútanú párty sa okrem chlapcov z MALALATA postarali DJ Lenin Krevic a DJ Tesla, a v neposlednom rade česká kapela THE LOVE SONGS ORCHESTRA. A práve tá doslova roztriasla bratislavskú električku, keď na cestujúcich počas jazdy spustila notoricky známu Bubamaru. Nuž a tí veru chladnými neostali, veď kto by aj mohol!

Následne kapelníci pripravili nefalšovaný bašavel priamo pred klubom. Priestor sa do pár sekúnd zaplnil množstvom ľudí, ktorí tancovali o dušu spasenú. Kombinácia živých nástrojov, ešte živšej muziky a takmer letný večer vytvorili atmosféru na nezaplatenie. Vysmiatych a bláznivo roztancovaných ľudí by ste nespočítali. Aj takto sa v Bratislave užíva život :)

Za tanca a spevu sa párty presunula do klubu, kde pokračovala rovnako vynikajúcim koncertom už spomínaných THE LOVE SONGS ORCHESTRA. Tých ste však po jeho konci - ktorý sa, mimochodom, udial priamo medzi rozvášneným davom na parkete - nevideli na pódiu naposledy. Hraním na živé nástroje spontánne spestrovali sety malalaťáckych DJs. Jednoducho poriadny balkánsky cirkus!

MALALATA so svojimi hosťami,  ako je už zvykom, bavila celý klub až do rána bieleho. A mnohí by mohli dosvedčiť, že aj to sa málilo :) Roman a Jakub opäť potvrdili, že energie majú nekonečno a baviaci sa ľud im ju s radosťou stonásobne vracia späť. Balkánske beaty, cigánska muzika, hravé reggae, ale i cumbia a electro-swing. To je hudba, ktorou vás vo svojich setoch MALALATA nenechá vydýchnuť. Slečny s kvetmi vo vlasoch a na sukniach, páni v klobúkoch a s fúzikmi. To je zas neodmysliteľný kolorit Balkan Bashavelu. Ak chcete zažiť párty, kde sa život užíva na 200 %, musíte sa prísť bashaveliť!

MALALATA sa na vás v kluboch teší opäť od jesene. Ako bude táto dvojka tráviť leto, sa dočítate v rozhovore v pripravovanom letnom čísle Inspire magazine :)

Všetky fotky od Martina Haburaja si môžete prezrieť tu.