Femme fatale tropických dní i nocí

Teploty vonku stúpajú, no to nie je ospravedlnenie na strapatú hlavu! O vlasy sa treba starať ešte viac, najlepšie však s tými pravými pomocníkmi.


K letu neodmysliteľne patrí slnko, kúpanie v mori, ale aj chlórovaná voda. Počas horúcich dní sú vlasy namáhané viac než kedykoľvek predtým, a preto by sme ich ochranu nemali podceňovať. To všetko, pri nesprávnej starostlivosti o vlasy spôsobuje, že strácajú lesk, štiepia sa a vypadávajú.

Maximálne šetrné sušenie

Kúpanie v chlórovej alebo morskej vode dá vlasom poriadne zabrať. V letných dňoch si preto umývame vlasy častejšie. Šampón a kondicionér vhodný pre náš typ vlasov je samozrejmosťou, no nezabúdajme raz do týždňa na masku, ktorá vlasy dokonale zregeneruje. Po umytí by sme mali použiť šetrný sušič vlasov, akým je napríklad Philips ActiveCare. Je vybavený jedinečným senzorom TempPrecision, ktorý nasníma teplotu vlasov a po ich usušení ju automaticky zníži. Prirodzená vlhkosť vlasov, ktorá je potrebná pre ich zdravie, tak zostane zachovaná. Zabudovaný ionizačný kondicionér zabráni vytváraniu statickej elektriny, a výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

O viac ochrany pre zdravé lesklé vlasy sa postará aj sušič vlasov Philips ProCare. Vďaka pokročilej technológií EHD chráni vlasy pred nadmernou teplotou. Jedinečne navrhnutý výstup vzduchu rozloží teplo mimoriadne rovnomerne,  čím zabraňuje vytváraniu  horúcich miest.

Jemné, hladké i krásne kučeravé

My ženy chceme byť v lete ešte o čosi krajšie, a preto túžime po žiarivom a krásnom účese. Žehlička na vlasy Philips ProCare Sonic je tým správnym pomocníkom.

Vlasy vyrovná šetrne a účinne, rovnomerne rozloží teplo a vďaka novej technológii platne Triple-Care ich nespáli.  Hladký účes s nádherným tvarom urobí z každej ženy neodolateľnú femme fatale tropických dní i nocí.

Ak zatúžime po vlnitých vlasoch, krásna hriva mäkkých splývavých vĺn môže zdobiť našu korunu hoc aj celé leto. Kučery dodávajú celkovému vzhľadu pôsobivý ženský šarm. Môžu pôsobiť nežne romanticky, zmyselne, alebo z nás vykúzlia očarujúcu divožienku. Bohatú, prirodzene vyzerajúcu hrivu dosiahneme pomocou kónickej kulmy Philips ProCare. Jej jemný povrch umožní tvarovať účes bez toho, aby sme sa museli obávať popálenia rúk a spálenia vlasov. Vďaka kužeľovitému valcu s priemerom 13 – 25 mm vytvoríme krásne a zdravo vyzerajúce kučery. Šetrné tvarovanie účesu umocní jedinečný indikátor, ktorý nás upozorní, keď je kučera hotová. Táto inovatívna funkcia zabráni prehrievaniu vlasov. Stačí si vybrať jeden z troch časov natáčania podľa typu vlasov a po navinutí vlasov na valec stlačiť tlačidlo.

Rýchle a ohľaduplné

V prípade, že sa ponáhľame a nemáme čas si vlasy kulmovať nás zachráni vyhrievaná tvarovacia kefa Philips ProCare. Pomocou nej si rýchlo vytvoríme ľahké, jemné kučery. Zohriaty 45 mm valec zabezpečuje dlhotrvajúce výsledky a zaťahovateľné štetiny zaručujú bezpečné používanie a dokonalý tvar účesu. Vďaka dvom nastaveniam teploty na tvarovanie vlasov 160 °C a 190 °C je vhodný pre všetky typy vlasov a zaručí, aby sme dosiahli nielen dlhotrvajúci výsledok, ale aj súčasne minimalizovali riziko poškodenia vlasov.

S takouto dobrou starostlivosťou doplnenou o pravidelnú výživu budú vlasy vyzerať krásne a zdravo počas celého leta.