Foto Expo 2014 dáva priestor architektom

Fotografia je médiom mnohých odvetví. Využívajú ju aj architekti, onedlho už v 13. ročníku medzinárodnej výstavy fotografií študentov architektúry - Foto Expo 2014.


13. ročník medzinárodnej výstavy fotografií študentov architektúry bude otvorený vernisážou v priestoroch "starej kotolne" Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave na Námestí slobody. Vernisáž sa uskutoční 10.4.2014 o 19:00, súbežne s akciou Beluš Open 2014. Výstava fotografií bude už tradične sprevádzaná pestrým hudobným programom a sprievodnými workshopmi prostredníctvom ktorých sa divák priamo môže podieľať na dianí. Každoročne sa do Foto Expa prihlási okolo 150 autorov - študentov architektúry , už tradične z rôznych zahraničných univerzít (UNI DUE Essen, TEI Athens, ENSA Lyon, VUT Brno,...). Víťazi Ceny odbornej poroty a diváckeho hlasovania sa môžu tešiť na hodnotné odmeny.  

Výzva na registráciu 

Si študent architektúry a rád zaznamenávaš svet cez objektív fotoaparátu? Zaregistruj aj ty svoje fotografie do súťaže Foto Expo!!!! Fotografie posielajte do 7.4.2014 na adresu arch.fotoexpo@gmail.com. Výhercov čakajú hodnotné ceny!!!!

Vernisáž výstavy sa uskutoční 10.4.2014, o 19:00, už tradične v starej kotolni FA STU, súbežne s akciou Belluš Open 2014. Príďte sa pozrieť na skvelé fotografie svojich kolegov a na pestrý hudobný a sprievodný program. Tešíme sa na vás!!!!

 

Fotky z minulých ročníkov