H&M na to ide dômyselne a hravo

Chcete vedieť, kto vládne tohtoročnej jeseni a zime? Predsa žena 21. storočia! Kolekcia H&M Studio na sezónu jeseň/zima 2014 pre ňu prinesie mnoho prekvapení.


Pripraviť sa, nočný život je náročný! Ideálne je skĺbiť ženské prvky s tými mužskými, napríklad saká alebo motorkárske bundy s jemnými riasenými šatami. Bohémsky duch sa prejaví v modeloch plných rafinovanej zábavy a vyhraneného postoja.

Šaty inšpirované spodnou bielizňou sa dajú nosiť samostatne alebo sezónne vrstvené. Hodvábny krep a šifón zahrajú v kontraste s koženou bundou či umelou kožušinou. Nariasená blúzka s nohavicami predstavuje moderný posun tradičných kostýmov – veď občas treba ísť aj „na slušáka“. Na večer si zase môžete nachystať široké nohavice so smokingovým detailom a priesvitné tielko. Nikto vás neprehliadne!

Jeseň/zima v H&M zažiari aj v detailoch. Flitre a kamienky, čipka, asymetrické lemy a mozaika. Farby sezóny budú čierna, námornícka modrá, ale aj svetlejšie, ako sivobiela či výrazná ružová. K bohémskemu štýlu treba aj správnu doplnky, napríklad špicaté čižmy zo zošívanej kože alebo z kože s kovovým efektom, a na hlavu patrí čiapka lemovaná umelou kožušinou.

H&M