H&M VIANOCE „IT DON’T MEAN A THING“

Ako si predstavujete Vianoce? My tak, ako nám ich ukázalo H&M. Veľkolepé a slávnostné…


Svetové superhviezdy Tony Bennett a Lady Gaga, ktoré sú tvárami tejto kampane, zaspievajú skladbu It Don’t Mean a Thing zo svojho nového albumu Cheek to Cheek. A nebojte sa, Lady Gaga nebude mať mäsové šaty, hoci ak by boli z dielne H&M, tie by nás veru zaujali.

Ako sme už hovorili, Vianoce sú veľkolepé. Napríklad ako big bandy zo 40. rokov. Vtedy sa vedelo žúrovať – lesk, elegancia a štýl. Našťastie sa to môžeme naučiť aj my z tejto kampane. Atmosférou má pripomínať veselú oslavu pretkanú silným citom pre módu a skrytým humorom.

Pútavá, nezvyčajná, bujará, trúfalá a plná úžasu. Žiarivá a koketná, ale aj nenútená a pohodlná. Taká je atmosféra Vianoc umocnená tými pravými kúskami. Červené šaty, sukne s trblietavými blúzkami, voľné svetre – to ovládne ženský štýl “pod jedličkou”. Páni by mali siahnuť po plédoch so sviatočným nádychom (nadšenie z Vianoc predsa nie je na hanbu!), kockovaných sakách alebo zábavných vianočných svetroch.

Nebuďte teda nudní! Na Vianoce sa treba vyjašiť, ako nám ukazuje aj celá rodina H&M – supermodelky, superhviezdy, deti aj pes. Áno, aj pes! Všetci žiaria, tak sa k nim pridajte aj vy. Veď je to len raz do roka…

Počas sviatočného obdobia bude H&M robiť zbierku pre CARE, humanitárnu organizáciu, ktorá pomáha ženám a dievčatám bojovať proti chudobe. V tomto období bude H&M vo všetkých svojich predajniach ponúkať špeciálnu súpravu menoviek na darčeky. Za každý predaný balíček venuje nadácia H&M Conscious Foundation organizácii CARE dvojnásobok jeho predajnej ceny. 

www.care-international.org

hm.com