Inovácie, ktoré pomáhajú úspešným

Jakub Klimo prezradil, ktoré technologické novinky zmenili jeho svet. Rovnako môžu zjednodušiť každodenný život aj vám. 


Chcete mať možnosť využívať bankové inovácie ako prví na Slovensku? Prečo si nedopriať nadštandard? Otvorením balíka služieb Tatra Personal od Tatra banky nezískate len účet, ale spolu s ním aj inovácie, ktoré ocenili aj tí najlepší vo svojej profesii.

Najlepšia aplikácia mobilného bankovníctva

Neradi vypisujete platobné príkazy? Aplikácia Tatra banka to vyrieši za vás s funkcionalitou Skener poštových poukazov a faktúr. Už sa viac nemusíte zdržovať prepisovaním údajov z faktúr za plyn, elektrinu alebo rozhlas. Všetky poštové poukazy a faktúry máte vyplatené za pár sekúnd. S aplikáciou môžete kontrolovať aj stav svojich účtov, kreditných kariet, bezpečne odosielať platobné príkazy, pohodlne prezerať uskutočnené platby alebo pohyby na kreditných kartách. Aplikáciu Tatra banka vyhlásil prestížny magazín Global Finance za najlepšiu aplikáciu mobilného bankovníctva na svete.

Identifikujte sa hlasom

Každý hlas je jedinečný. Niekto používa svoj hlas na spievanie a niekto vďaka nemu spravuje svoje financie. Kdekoľvek ste, s inováciou Hlasová biometria vyriešite všetko, čo potrebujete. Či už načerpať bezúčelový úver, otvoriť si termínovaný vklad alebo navýšiť limit na karte. Nepotrebujete žiadne heslá a dokonca ani prístup na internet. Svoje heslo totiž nosíte stále so sebou. Teda iba ak sa v lete nenapijete niečoho ľadovo vychladeného a svoj hlas nestratíte.

Plaťte štýlovo mobilom

Peňaženkou môže byť aj smartfón. Základom je technológia NFC a Mobilné platby od Tatra banky. Telefón tak v balíku služieb Tatra Personal môže slúžiť ako druhá debetná karta a zároveň dáva priestor na využívanie úplne nového spôsobu platenia. Bezkontaktné platby aj nad 20 eur sú už realitou.

Posielajte peniaze na telefónne číslo

V balíku služieb Tatra Personal  dostanete neobmedzené množstvo platieb, vďaka službe VIAMO dokonca aj platieb posielaných na telefónne číslo. Na niektoré platby totiž nie je potrebné číslo účtu, stačí telefónne číslo známeho alebo kolegu. Ide o praktickú formu platenia nižších súm priateľom a známym, napríklad za obed alebo spoločný darček kolegovi. Denný limit a limit na jednu platbu je 150 eur. 

Inovácie, ktoré zmenia váš svet