Návrat legendárnej Inspire party

V sobotu Bratislava zažije návrat do retro čias - vďaka legendárnej Inspire party

Už zajtra, 1. októbra, sa bude oslavovať, krstiť a transportovať do čias minulých. Pýšime sa novým, už v poradí 78. printovým číslom a to je teda dobrý dôvod na oslavu!


Tentokrát sa jesenné číslo venuje téme RETRO v akejkoľvek jej podobe či asociácii. Retro je predsa všade! Príďte s nami osláviť zrod nového čísla a pokrstiť 114 voňavých strán na sobotňajšiu Inspire party. 

Dve poschodia v Nu Spirit Clube ovládnu zvuky rokov minulých. Do tanca vám zahrá - ako inak, keď nie rovno z vinylov disco disco vychytávky Banghi, noretro súčasný zvuk sa vám dostane do uší vďaka EMONOIZBOYZ a čo to popúšťa aj RICKI FITZ púšťač. Samozrejmosťou je načesaná vlna na ofine, červené pery, zvonové nohavice, zablšený kožuch po babke či dedkova bombera z vojnových čias. 

 

Inspire parties sa na bratislavskej scéne zapísali medzi legendárne a nezabudnuteľné akcie, ktoré boli zárukou zábavy a nezabudnuteľných hudobných (a iných) zážitkov. Tentokrát sa koncept presúva do Nu Spiritu, aby sme aj vďaka parties v čitateľoch zvýšil ipovedomie nielen o samotnom časopise. Inspire magazine chce opäť oživiť záujem o oslavy nových čísel, poskytnúť čitateľom či fanúšikom možnosť stretnúť sa s nami, redaktormi a externými prispievateľmi časopisu, či prispieť k jeho tvorbe.

PROGRAM RETRO INSPIRE PARTY:

Mainstage

22:00-03:00 Banghi, retro vinyl set

03:00-end Ricki Fitz

Bassement

00:00-01:30 Ricki Fitz, starterpack

01:30-06:00 Emonoizboys, back 2 back
 

ENTRY:

22.00 - 03.00 > 5€

03.00 - end > 3€

Viac info:

web: http://www.inspire-magazine.sk

facebook: @InspireMagazine.sk

event: https://www.facebook.com/events/310118046031168/ 

Pozri si fotografie zachytávajúce atmosféru poslednej party a zajtra príď! : https://www.facebook.com/InspireMagazine.sk/photos/?tab=album&album_id=1024521454235841  

 

Vidíme sa na parkete!

 

V mene celej Inspire rodiny,

                                  Veronika