London Street Style by Welin

Po pražskom fashion weeku, ktorý bol môj prvý, som si kúpila letenku do Londýna s tým, že tam pôjdem na výlet a niečo si pofotím. To som netušila, že práve v tom čase sa bude konať London Fashion Week. Neostalo mi nič iné, len sa vydať na streetstyle lov na Brewer Street, a to rovno tri dni po sebe.


Bol pestrý, kontroverzný, odvážny, miestami až šialený. Na týchto fashion weekoch je ťažké rozoznať, kto je bloger, celebrita, model, fotograf ako ja alebo len náhodný okoloidúci. Streetstyle kráľovnou sa tu môže stať naozaj každý, krásnym príkladom je tento článok.

Všímala som si presne túto kategóriu ľudí. Oblečiem sa tak, že sa nedá nevšimnúť si ma, opriem sa o stĺp s mobilom v ruke, tvárim sa zaneprázdnene a čakám, kedy ma vyfotia. Ja som na to teda vôbec nečakala, outfit som poriešila na nedeľnom markete na Brick Lane, a aj tak sa pri mne pristavovali, či si ma môžu odfotiť, či som blogerka. Povymieňala som si teda zopár vizitiek, instagramov, úsmevov, pofotila nenápadne a bez opýtania cez sto ľudí a teraz sa teším, čo prinesie náš slovenský fashion week.

 

Foto a text: Welin Nagyová
London Fashion Week