Medial Banana predstaví v KC Dunaj prierez svojej tvorby

Jamajské reggae slnko rozpáli v piatok 23. januára v KC Dunaj koncert kapely Medial Banana a vtip na parket prinesie moderný spevák Hafner a jeho dvorný producent Beyuz.


„Môžete sa tešiť na klubový program, v ktorom nájdete prierez našej tvorby od vzniku až po súčasnosť. V playliste sa nájdu aj novinky z pripravovaného albumu,“ odkazuje slovenská reggae kapela Medial Banana, ktorá nedávno oslávila svoje piate narodeniny. Fanúšikov tak čaká počas jedného večera dva parádne koncerty a žánre, ktoré roztopia januárovú depresiu. O afterpárty sa postará Fayah Soundsystem a DJ Haftomas.

Medial Banana

je slovenská reggae kapela, ktorá oslovila svojím žánrovým prelínaním vo svojej hudbe, vtipnými textami zo života a energickými živými vystúpeniami. Skupina, ktorá funguje od roku 2009, vydala EP Naturally lifted a debutový album Uplifted. Medial Banana sa predstavili na viacerých európskych festivaloch ako Sziget, Outlook či Reggae Camp.

Hafner & Beyuz

to sú moderný muzikálno-teatrálny spevák Hafner a jeho dvorný producent Beyuz, ktorí majú na rováši pestrú paletu hudobných produkcií a vtipných textov. Hafner vydal tri albumy - V živote, Moderný spevák a Blázon čas, kde sa o hudobnú produkciu postaral Beyuz. Hafner, aka najchorejší spevák v hre, spolupracoval aj s Mojou Rečou, Orionom, Zdenkou Prednou, Yankom Králom, Mariánom Čekovským, Pekom, Paulie Garandom či Emonoizboyz.

Event:

23. 1. (piatok)

Štart: 21.00 hod.

Vstup: 6