Najkrajšia Slovenka smeruje do Obludária

Obludárium v stredu 24. júna prinesie do KC Dunaj štyroch inšpiratívnych hostí. Na Pištovo pozvanie súhlasne prikývli: fenomenálny herec Richard Stanke, krásna misska Ivica Sláviková, nezlomný raper Bekim a vietnamský majster kuchár Phuong Vo alias Danny von Papaya, ktorý vietnamským jedlom polovicu Bratislavy napája.


Richard Stanke

je hviezdou na slovenskom hereckom nebi. Venuje sa aj dabingu, hral aj vo filmoch. Sympaťák, geniálny herec, rozhľadený, duchaplný a odvážny chlap. Člen činohry Slovenského národného divadla. Stvárnil desiatky postáv na doskách, ktoré znamenajú svet, ale zostáva nohami na zemi. Svojim pohľadom prispieva aj do verejnej diskusie, rúca bariéry, predsudky a mýty.

 

 

Ivica Sláviková

je jedna z najkrajších žien Slovenska. V roku 2005 vyhrala súťaž Miss. Hrala vo filmoch, účinkovala v seriáli, tancovala v muzikáli. Krásna žena s dobrým vkusom, ktorá miluje krásne veci. Práve preto sa dala na „biznis“ so šmrncovnými vecami, ktoré nepodliehajú skaze. Má obchod s dizajnérskymi kúskami, ktorý neskromne pomenovala podľa seba – Slávica. Okrem toho v sebe skrýva besnú šelmu, veď hrala aj v Tigroch v meste.

Bekim

je Raper s veľkým „R“ a Bojovník s veľkým „B“! Šialený chalan z Pezinka, ktorý pretekal na bajkoch a po nešťastnom páde zostal pripútaný na lôžko. Lekári mu nedávali veľké šance, ale on svojim každodenným úsilím a nezlomnosťou rozhýbal nehybné končatiny a bojuje ďalej. Má vytetovaného Karla Gotta, hovoria mu Rýchla noha a jeho pesničky idú na dreň! Robí aj stand-up vystúpenia a je fakt dobrý! Jeho zvery sú brutálne!

Phuong Vo

alebo ako ho väčšina zákazníkov pozná Danny von Papaya. Tomuto sympatickému mužovi sa podarilo vytvoriť oázu pokoja a dobrého jedla v mori nehostinných pohostinstiev. Narodil sa vo Vietname, je vyštudovaný novinár, vzdelaný človek, no etabloval sa v gastro-priemysle. V jeho reštaurácii Papaya môžete stretnúť všetkých. Od karikaturistu Shootyho, cez Rudiho Rusa, Dušana Dušeka, Borisa Filana, džezmenov, boxerov, rockerov, až po hercov Slovenského národného divadla. Aké gastro šelmy v sebe pán Vo chová? Prezradí v Obludáriu.

Pišta Vandal

je hnacím motorom Obludária. Za dva roky vyspovedal v Obludáriu viac než päťdesiat hostí zo slovenského kultúrneho priestoru. Napísal trinásť kníh, má vlastné vydavateľstvo a je frontmanom hudobných zoskupení ČAD a Vandali. Ako na vypredané Obludárium povedal Štefan Hríb: „a) alebo v Bratislave nič lepšie nie je, b) alebo si génius!“ Samozrejme, „B“ je správne!


24. 6. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 7€ na mieste / 6€ v predpredaji v bare v KC Dunaj 

Event: www.fb.com/events/436373903207140
Pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=LNcyEXrGovU&feature=youtu.be