Jednu vodku s džúsom, poprosím!

A čo piješ na party ty? Ak si bol doteraz zvyknutý na obyčajné chute a obyčajné kombinácie, vedz, že máš vo svojom výbere o jednu položku naviac. Minimálne ťa očarí elektrizujúci dizajn jednej z fliaš, ktorý priam kričí: "Vyber si ma, vyber si ma!" Je tu totiž limitovaná edícia vodky ABSOLUT s príznačným menom Electrik, ktorá práve uzrela svetlo sveta. 


Umenie a ABSOLUT k sebe už neoddeliteľne patria. Umelci preto nechýbajú ani pri uvádzaní tohto elektrizujúceho spiritu do života. Mladí slovenskí návrhári z Factory WTF vytvorili oblečenie pre hostesky, barmanov a barmanky na špeciálne ABSOLUT Electrik párty, kreatívna vizuálna umelkyňa Misha je autorkou špeciálneho beamvertisingu a fotograf Peter Kubaľák zasa zdigitalizoval diela Andyho Warhola a na párties, ktoré budú od októbra do decembra postupne v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach, zastrešuje umelecké maľovanie svetlom. Až z ďalekého Miami bude súčasťou parties aj maliar a DJ KAPPA, ktorý sa bude striedať s hlavnými headlinermi, ktorými sú BODDIKA (NonPlus+)  a DJ B-Complex.

Elektrizujúce párties s fascinujúcimi svetelnými efektmi nevšedných umelcov, skvelými tanečníkmi, uvedením limitovanej edície ikonickej vodky ABSOLUT, video projekciami a kreslenými svetlom, ktorých súčasťou sa stanú samotní zabávajúci sa, nabijú všetkých pozitívnou energiou a chuťou do života. Absolutka si pripravila umelecký zážitok vnímaný všetkými zmyslami.

Novú limitovanú edíciu vodky ABSOLUT Electrik, ktorej  obsah zostáva už roky nemenný, tentoraz nájdeš v elektrizujúcej kobaltovo modrej alebo striebornej fľaši výhradne v sieti METRO alebo v e-shope na transformtoday.sk. Elektrizujúca, plná pulzujúcej energie a ABSOLÚTne dokonalá prichádza práve na slovenský trh.

Neváhaj a na svoju najbližšiu party si zvoľ práve ju. Ty nesklameš, kamaráti ju ocenia a pulzujúca party môže začať!