Paulie Garand a Kenny Rough dajú zbohom albumu Molo v KC Dunaj

Veľkolepá rozlúčka údernej dvojice Paulie Garand a Kenny Rough s albumom Molo, ktorý priniesol čerstvý závan do ich tvorby, bude v piatok 27. marca v KC Dunaj. Okrem vecí z tohto albumu sa fanúšikovia dočkajú aj prierezu staršími albumami a Kenny Rough sa predvedie aj so saxofónom. Sprevádzať ich bude mladý talent MC Roseck a ako support zahrá Inphy a FNTM.


“Je to přesně rok od vydání alba a s přibývajícím novým materiálem jsme se rozhodli ještě pro jednu tour, která tu desku podtrhne. Molo je pro mě nejdůležitejší album, a i když je dnešní doba zkurveně rychlá, je třeba se mu ještě chvíli věnovat,” objasňuje Paulie Garand, prečo sa s Kenny Roughom vydali na rozlúčkovú šnúru k albumu, pri tvorbe ktorého sa nechali inšpirovať aktuálnymi hudobnými postupmi, no nijako zásadne nevybočili z dlhodobého kvalitatívneho štandardu, ktorý je pre ich tvorbu príznačný. “Fanúšikovia se můžou těšit na lidi, kterem jde o to, aby dali skvělej koncert. Hrajeme krom věcí z Mola taky průřež staršíma deskama, takže zazněj i věci jako "Mámin hodnej syn" , "Retard" , nebo "Pavučina lží". Přivezeme samozřejmě CDs a brand, takže sme ready a už se těšíme jenom na návštěvu,” hovorí Paulie a pokračuje: “Díky tomu, jak bylo o desku postaráno ve všech ohledech, tak byli ohlasy obrovsky pozitivní, i když kritiky měli samozřejmě několik problémů. U nás vzniká málo desek s tak jasnym konceptem a sem rád, že se nám s Kennym povedlo dát do specifickýho hávu tolik kvalitních věcí - přes hudbu, klipy, hosty, cover a atd. S odstupem času mám tu desku čim dál radši, což se mi u vlastních věcí moc nestává.”  Paulie zároveň prezrádza plány do budúcna: “Dokončujem doma v Liberci stavbu studia a v nejbližších měsících se rozběhnou práce na nový desce. Jeden singl už máme hotovej, ale ten na koncertě nezazní, jelikož se na něj chystá celkem velkolepej klip, kterej bude mít premiéru v červnu a tvůrci to chtěj držet celý pod pokličkou. Mám ale rozepsáno pár bomb, tak se hecnu a nějakou specialitu na koncert v Bratislavě připravim. Těšíme se.”

Paulie Garand

je raper, ktorý sa do širšieho povedomia dostal v roku 2006 debutom Mozoly. Hneď na to nasledovalo obdobie s kapelou BPM, s ktorou vydali úspešne albumy Slova a Horizonty. Paulie sa potom dostal pod krídla labelu Ty Nikdy, na ktorom vydal platne Harant a V hlavní roli. Okrem rapu a produkcii sa venuje filmárčine a nakrúcaniu videoklipov a je aj autorom vlastnej odevnej značky Garand Brand.

Kenny Rough

sa do hudobného sveta uviedol v roku 2007 debutovým inštrumentálnym albumom Falešná existence. Neskôr tiež začal spolupracovať s BPM a ako producent sa podpísal pod spomínané albumy Slova (Kenny rough remixes) a Horizonty. S raperom Ryes vydal na labely Ty Nikdy pred piatimi rokmi platňu Páni kluci. Okrem hudobnej produkcii sa venuje zvukovému masteringu a občasnému DJingu.

FNTM

sa na českej scéne pohybuje od roku 2007. Z pôvodne experimentálnej elektronickej tvorby sa presúval cez hip hopové beaty späť k elektronickým vplyvom najrôznejších žánrov. Na konte má okrem oficiálnych MIXTAPES, remixov a beatov aj Gameplay EP a Cruel Summer EP.

Inphy

je producent a DJ s jasne rozpoznateľným štýlom a vkusom. Na konte má, okrem zástupu produkcii pre českých, slovenských a zahraničných interpretov, tiež veľké množstvo remixov a inštrumentálnych skladieb.


Event: www.fb.com/events/797408013662785

27. 3. (piatok)

Štart: 21.00 hod.

Vstup: 7€