Peter Lipa sa stretne s potetovaným vagabundom

Milí priatelia, Obludárium vstupuje do druhého roka svojej existencie! Január bude v znamení legendárneho džezu, usmievavej jazykovedkyne, chodiaceho antidepresíva a potetovaného hulváta, ktorý robí charitu! Pozvanie Pištu Vandala do naleštenej manéže v KC Dunaj na stredu 21. januára prijali: Peter Lipa, Lucia Satinská, Juraj Šoko Tabaček a Hoyas – najobludnejší z obludných! KC Dunaj sa ako vždy bude otriasať hurónskym smiechom a frenetický aplauz dlho, dlho neutíchne !!! V Obludáriu sa predstaví aj metal coreová úderka MOFOKILLER!


Peter Lipa

je právom označovaný za otca džezu na Slovensku. Legenda, ktorej meno je zárukou kvality. Nezlomný propagátor kvalitnej hudobnej produkcie. Prijateľným spôsobom dokázal priblížiť džez širokej poslucháčskej verejnosti. Aké v sebe skrýva divé zvery? Prezradí divému Pištovi.

 

 

Lucia Satinská

je mladá, krásna, charizmatická, sympatická a vtipná baba. Okrem toho je aj jazykovedkyňa. Kto by to nevedel, tak je to dcéruška legendy slovenského intelektuálneho humoru – Júliusa Satinského. Jeden z jej top počinov je kniha Listy Oľge. Akú obludu v sebe nosí toto milé žieňa? Levíča, či zlostné šteňa? Odhalí sa? Odhalí!!!

 

Juraj Šoko Tabaček

je kráľ slovenských komikov. Jeho stand-up vystúpenia rozosmejú aj zarytých a depresívnych neprajníkov. Svojou charizmou očarí aj najnafúkanejšie ženské a tie mu ochotne padnú k nohám. Hoci herectvo nevyštudoval, patrí medzi známych javiskových borcov. V rádiu účinkuje v Od veci_FM, a jeho improvizačná formácia 3T má už desať rokov. Aké v sebe nosí zvery? Hrozivé!!!

 

Hoyas z Attack of Rage

je bubeník jednej z najextrémnejších hudobných zoskupení na Slovensku. Potetovaný je od hlavy po päty. Napriek tomu, že vyzerá ako krutý oplan, ktorému sa radšej vyhnete ako by ste ho objali, a do kupé s ním by ste zaručene nenastúpili, čo by aj vlaky boli zadarmo, tak tento exot organizuje benefičný festival Celestial Help Fest a vo veľkom pomáha chorým deckám. Hoyas v sebe chová podivuhodné zviera! 

Pišta Vandal

je zakladateľom Obludária. Prehlasuje o sebe, že už roky melie z posledného, ale melie! Nikoho sa nebojí, ničoho sa nezľakne. Napísal trinásť kníh, hrá v dvoch kapelách a robí neplechu, zlobu a zábavu. Muži ho rešpektujú, ženy ho obdivujú. Škoda, že to o sebe tvrdí len on sám. Nebude to sebaklam? V Obludáriu už vyzdvihol, či pohanil vyše tridsať ľudí!


Event:

21. 1. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 7€ na mieste / 6€ v predpredaji v bare v KC Dunaj