Počúvajte bezdrôtovo, nabíjajte donekonečna

Prenosný stereo reproduktor JBL Charge 2  poskytuje najlepší zvuk vo svojej triede. Ste aj vy fanúšikom zvuku s výraznými basmi?


Dvojité meniče a dvojité pasívne žiariče poskytujúce hlboké, presné basy – naozaj môžete vidieť, ako sa trasú, keď ich zvuk zasiahne vaše uši. Charge 2 je zostavený tak, aby prežil všetky nočné párty – dvanásť hodín nepretržitého prehrávania či dokonca nabíjanie ostatných prenosných zariadení cez USB port. Reproduktor, ktorý zdieľa vašu hudbu z mobilného telefónu? Bluetooth® Social Mode na Charge 2, umožňuje až trom priateľom striedať svoje nahrávky z mobilných telefónov, tabletov a laptopov na jedinom prenosnom reproduktore. Veď sa treba pochváliť svojím vkusom! 

JBL Charge 2 nie je však len párty spoločníkom. Hands-free konferenčný reproduktor s technológiou rušenia echa a šumu prináša lepšiu rezonanciu a čistotu vašim telefónnym hovorom. V skratke JBL Charge 2 obsahuje 3.7 V 6000 mAh Li-ion batériu, ktorá umožňuje prehrávať hudbu až 12 hodín bez potreby nabíjania. Má dostatok energie pre nabíjanie telefónov, tabletov a hudobných prehrávačov. Je to ešte pôsobivejšie, keď si zrátate jeho modernizovaný, vo svojej triede najlepší zvuk a celkový basový výstup. Jediné, čo nás máta – chceme ho v čiernej, bielej, červenej, modrej alebo fialovej farbe?