Prebuďte svoju individualitu s label.m

Hlavná filozofia značky label.m je veľmi jednoduchá – prinášať kvalitnú vlasovú kozmetiku, ktorá pomáha zachovávať vlasy zdravé a zároveň podporovať kreatívne myslenie nielen profesionálnych kaderníkov, ale aj ich klientov. 


Všetky produkty label.m preto obsahujú čisto prírodné aktívne zložky, ktoré sa získavajú lisovaním za studena. Tento technologický postup garantuje vznik vysoko kvalitnej kozmetiky so skvelými výsledkami, ktoré prešli tým najprísnejším testom – dlhodobým používaním v profesionálnych salónoch. Použitie produktov label.m je čo najjednoduchšie, pričom výsledok zodpovedá vysokému štandardu, na ktorý sme zvyknutí u luxusných značiek.

label.m je špičková vlasová kozmetika, na ktorej vývoji sa priamo podieľajú nielen kaderníci ale aj ich klienti. Za značkou stojí medzinárodný umelecký team TONI&GUY, ktorý ju vyvinul pre uľahčenie svojej každodennej práce. Výsledkom jedinečného spojenia skúseností profesionálov a potrieb ich zákazníkov sú kozmetické produkty, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritéria kvality a zároveň berú ohľad na jednoduchosť použitia v domácom prostredí. Okrem iného je posledných 19 sezón label.m jedinou oficiálnou vlasovou kozmetickou značkou londýnskeho týždňa módy London Fashion Week, ktorá sa používa na prehliadkach renomovaných módnych návrhárov. Touto úzkou spoluprácou si značka zachováva svoju drzosť, sviežosť, mladistvosť a inovatívnosť, sleduje najnovšie trendy a spolupodieľa sa na ich určovaní.

Produktová rada tejto prestížnej značky obsahuje nielen kompletnú ponuku šampónov, kondicionérov a stylingových prípravkov do mokrých alebo suchých vlasov, ale aj  kompletné vybavenie pre kaderníkov – všetko v profesionálnej kvalite s jednoduchým použitím u Vás doma.