Prvá moderná slovenská burleska oslavuje prvé narodeniny!

Plnokrvná a vražedne príťažlivá kabaretná show plná tanca, hudby, nadsázky, vtipu aj erotiky Burlesque Night čaká KC Dunaj vo štvrtok 9. apríla.


Túto rafinovanú oslavu ženského tela pripravia tanečníčky Bratislava Burlesque Academy, ktoré sa predstavia ako femme fatale tohto večera v znamení červených rúžov, zvodných pohľadov a klopkajúcich opätkov. Sprevádzať ich bude speváčka Miss Melody a šarmantný moderátor Alexander.

“Publikum sa môže tešiť na poriadnu oslavu a krásnu show. Máme prichystané úplne nové skupinové čísla a sóla s narodeninovou tematikou. Atmosféru tiež doplní naša nádherná speváčka,” hovorí kráľovná Bratislava Burlesque Academy Ms. Lotta Love.

Aj keď na tréningy chodí niekoľko desiatok žien, v KC Dunaj sa predstaví skalné jadro 14 tanečníc, ktoré sa tomu venujú najdlhšie. Skúsenosti naberali aj nedávno v Zürichu. “Vystupovalo sa nám tam výborne, hlavne vďaka nádhernému priestoru a ľuďom, ktorí boli neuveriteľne otvorení a nápomocní. Mali sme tak tiež možnosť vidieť, ako na našu show zareaguje iné ako slovenské publikum,” pokračuje Lotta, podľa ktorej je pri umení zvádzania a odhaľovania sa, teda burleske, najdôležitejšie zabaviť publikum a zanechať v divákovi emocionálnu stopu. “Inšpiráciu čerpáme úplne všade. Od zlých spomienok z detstva, cez životnú situáciu, po štruktúru látky alebo pohyb záclony vo vetre. Aj tie najmenšie drobnosti nás vedia na chvíľu zaslepiť natoľko, že si dokážeme v mysli predstaviť celé hotové číslo. A potom je to už len o nácviku a realizácií,” dodáva Lotta.


Event: www.fb.com/events/1413039115674141

9. 4. (štvrtok)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 10€ na mieste / 9€ v predpredaji v bare v KC Dunaj