Puding Pani Elsvisovej oslavuje 20 rokov na scéne

Čakanie fanúšikov na nový album Pudingu Pani Elvisovej sa po piatich rokoch končí. Skupina v týchto dňoch zverejňuje názov i cover nového albumu a zároveň prezrádza termín jeho vydania. Spolu s albumom predstavuje nový singel „Sisisisi”. Fanúšikov pozýva na koncert v bratislavskom Klube LOFT, spojený so slávnostným krstom, na ktorom predstaví nové skladby naživo už 15. mája.


V rozhovore s Braňom Bezákom alias Bebe chalani porozprávali, prečo sa rozhodli album vydať: "Lebo máme pocit, že takto to vždy fungovalo. Keď sa kapelám nazhromaždí dostatočné množstvo pesničiek, tak musia vydať album, aby uzatvorili nejakú kapitolu vo svojom živote, aby už nemuseli nonstop chodiť tie isté skladby opakovať do skúšobne. Zároveň je to aj taká slávnosť, aspoň ja to tak vnímam. Vydáva sa album, potom je krst a my máme z toho radosť. Aj Para už má šesť albumov, siedmy vydávajú, musíme sa aj my trošku snažiť," smeje sa Miloš.
 Oficiálny dátum vydania albumu s názvom „Tektonická platňa“ je už o pár dní, 12. mája. Ak si však chcete vypočuť, ako znie nový Puding Pani Elvisovej ešte skôr, máte na to príležitosť priamo TU