Radi prekvapíme vás aj nás, hovorí Kapor na scéne

Jedno predstavenie, traja herci a množstvo improvizácii na témy vopred neznáme. Zoskupenie Kapor na scéne príde so svojim jedinečným predstavením v utorok 14. októbra do KC Dunaj. Lukáš Tandara, Jarka Hatiarová a Miška Pastorková sľubujú predstavenie, pri ktorom budete od smiechu lapať po vzduchu ako kapor na suchu! 


„Naše improvizačné kaprovské večery, rozdelené do troch ucelených častí, ktoré predeľujú hudobné vstupy, vychádzajú z divadelnej improvizácie všetkého druhu. Hráme sa so slovom, zvukom, pohybom, časom a priestorom,” hovorí zoskupenie, ktoré si zakaždým vyberie témy od publika a na ne pripraví divadelný kúsok.

„Vývoj večera nezávisí len od tvorivého nasadenia hercov, ale predovšetkým od naladenia publika a jeho schopnosti prijímať a ponúkať podnety. Celkové snaženie improvizátorov smeruje k vytvoreniu symbiózy medzi javiskom a hľadiskom. Netvoríme len na základe vybraných tém, naše citlivé senzory vnímajú a reagujú aj na momentálne podnety divákov, či už emocionálne alebo verbálne,” pokračujú traja herci, ktorí sľubujú divákom aktívny oddych, rozochvené bránice a roztiahnuté kútiky úst. „Jednoducho, s nami si vždy skvelo pokapríte. My sa bavíme s vami, a vy sa bavíte s nami - sme v tom spolu,” dodávajú.

A čo na nich hovoria skalní fanúšikovia? „Kapor na scéne pláva v kreativite ako ryba vo vode. Pre divákov bujarý smiech sú herci ochotní urobiť všetko možné aj nemožné. Neboja sa natrepať do malého kufra, preobliecť sa za kohokoľvek alebo čokoľvek, či hrať šialenú veveričku. A navyše, žiadne z ich vystúpení nie je rovanké,” hovorí Zuzka zo Žiliny.

14. 10. (utorok)

Štart: 20.00 hod.

Vstup: 5€

 

Event: www.fb.com/events/282177951982815