Reproduktor, ktorý sa pýši originalitou

Nie je nič lepšie, ako byť úplne originálny. JBL Voyager ako jediný bezdrôtový domáci audio systém zahŕňa odnímateľný bezdrôtový reproduktor. A navyše je naozaj štýlový!


Pomocou JBL Voyager získate výkon aj prenosnosť. Pre začiatok vás čakajú duálne meniče a subwoofer prinášajúce výdatný zvukový výkon širokopásmového JBL domáceho audio systému, doplnené s aux-in vstupom a USB portom na nabíjanie vašich smartfónov a tabletov. Prosto univerzálny reproduktor, aký len tak hocikde nenájdete. Na výber je v dvoch klasických farbách – v čiernej a bielej. Rozhodne vás však nebude nudiť.

Hovoríme stop obmedzovaniu! Jednoducho vyberte prenosný Bluetooth® reproduktor z hlavného systému a prechádzajte sa s ním po vašej domácnosti alebo kancelárii. Stane sa vaším verným spoločníkom, nech už pôjdete kamkoľvek. Spoločnosť JBL sa navyše pýši prvenstvom v zavedení výkonného domáceho audio dokovacieho systému, ktorý prichádza s bezdrôtovým reproduktorom umiestneným vo svojom jadre. JBL Voyager je reproduktor prenosný ako aj ľahko odnímateľný.

Skutočných fajnšmekrov poteší systém s duálnymi meničmi a ráznym subwooferom. Výkonovo ladené meniče dodávajú širokopásmovú akustiku, ktorá môže byť streamovaná bezdrôtovo. A vstavaný subwoofer, ktorý jednoducho hovorí sám za seba, je schopný produkovať výkonný, miestnosť zapĺňajúci zvuk.

Voyager_06.jpg

JBL Voyager nie je len prenosný Bluetooth® reproduktor, ktorý vám umožňuje sa voľne pohybovať, je taktiež vybavený konferenčným systémom, ktorý sa môže pochváliť technológiou SoundClear® pre potlačenie ozveny/šumu a modernými mikrofónmi. A pomocou vstavanej nabíjateľnej batérie, ktorá vám poskytuje päť hodín výkonu, sa môžete rozprávať a počúvať tak dlho, ako len budete chcieť – či už s priateľmi alebo v práci.


www.jbl.sk