Shoes Are Boring Wear Sneakers

CONVERSE predstavuje novú Chuck Taylor All Star kolekciu, hýriacu sviežimi farbami a dynamickými tvarmi, ktorými najlepšie vyjadríte sami seba. Medzi CONVERSE teniskami si prosto každý vyberie to svoje.


Keď Marquis Mills Converse v roku 1908 založil Converse Rubber Shoe Company, zrejme ani
nesníval o tom, aká legenda sa z jeho priezviska stane. Výrobca obuvi pre prácu, šport aj voľný
čas stojí za značkou, ktorá prestála dve svetové vojny, finančné problémy aj ťažkú konkurenciu.
Tradícia a legenda sa podpísali na tvorbe topánok, ako sú Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell®. Teraz značka CONVERSE prináša horúce novinky na sezónu jar/leto 2014.

CONVERSE predstavuje novú Chuck Taylor All Star kolekciu, hýriacu sviežimi farbami a dynamickými tvarmi, ktorými najlepšie vyjadríte sami seba. Medzi CONVERSE teniskami si prosto každý vyberie to svoje. A čo na vás čaká?

Hviezdou kolekcie jar/leto 2014 sú určite farby! Vráťme sa ku klasickým Chuck Taylor All Star, ale s inšpiratívnym momentom. Tie Dye modely sú plné života a energie. Tenisky vo vysokom i nízkom strihu žiaria batikovanými vzormi a mramorovými efektami. Či už ste fanúšikom hippie štýlu alebo prosto radi experimentujete, Tie Dye vás bude inšpirovať! Zažijete na vlastnej koži explóziu farieb a získate skvelý look nielen na koncertoch pod šírym nebom. Na jar a leto ako stvorené! Tie Dye, u nás známe ako batika, je technika farbenia textílií. A to pomerne starodávna. Do histórie sa však nemusíme zavŕtať. Tie Dye spestrí klasické oblečenie aj topánky, teraz napríklad Converse. Látka sa zagumičkuje, pozväzuje a kadejako nakrčí, aby po aplikovaní farby vznikli zaujímavé vzory, kombinácie farieb a prosto originálny imidž!