Show must go on pokračuje…

Už štvrté pokračovanie legendárneho cestovateľského graffiti videa SHOW MUST GO ON konečne vyjde v decembri.


SMGO je považované za jedno z najlepších graffiti videí v Európe a poznajú ho writers i ne-writers takmer po celom svete. Už roky zachytáva akcie slovenských writers a ich zahraničných fellas v najväčších svetových metropolách i zapľuvaných dierach zabudnutých miest. SMGO Boys navštívili v minulých dieloch všetky zásadné európske štáty, Austráliu či Japonsko, ktoré sa im stalo neskôr osudným. Prešli tri roky a nazbierali ďalší materiál. Vo filme sa môžete tešiť na akcie z krajín ako Brazília, Agrentína, Venezuela, Mexico, India, Thajsko, USA, Rusko a mnoho ďalších. Obsahuje aj známu akciu z Panamských televíznych novín o pomaľovanom novučkom metre v Paname, ktoré to schytalo skôr, než prvý krát vošlo do prevádzky.

Všetky zábery sú 100% autentické a okrem čistého graffiti odhalia aj druhú tvár krajín, ktoré navštívili. Toto je SHOW MUST GO ON 4.

SMGO 4 odpremiérujeme 09.12. 2014 v Bratislavskom Batelieri. Akciu príde svojou show podporiť SEPAR, ktorý svojho času s chalanmi aktívne maľoval. Ďalej sa ukážu Dj Miko, Dj Metys (Gramo Rokkaz) a Dj Mouspin z Pra3x.

Zároveň oslávime 10. výročie známeho bratislavského graffiti shopu Rooftop. Na mieste bude prvý krát v predaji SMGO 4 dvd a ostatný SMGO merch.