Slúchadlá, o akých ste snívali

Dobrý zvuk a sofistikovaný vzhľad nenájdete za každým rohom. Občas však prichádzajú so sofistikovaným menom - Soho. 


Dobrý zvuk a sofistikovaný vzhľad nenájdete za každým rohom. Nové slúchadlá od Harman/Kardon prinášajú výnimočný zvuk založený na špeciálne vybratých 30 mm meničoch a vysoko výkonných, neo-prevodníkoch pre čisté výšky a kultivovanú basovú odozvu. Vyrobené z bohatej prešívanej kože v spojení s výraznou nehrdzavejúcou oceľou. A krásne jednoduché no sofistikované meno – Soho.

Hlavový pás hravo preložíte smerom dovnútra a tak sklopíte náušníky, aby sa vošli do ultratenkého ochranného puzdra. Kvalitné slúchadlá si predsa treba chrániť. Či už prehrávate MP3 alebo počúvate hudbu prostredníctvom iných zariadení, Soho odráža dedičstvo Harman/Kardon v oblasti dizajnu a povesti bezkonkurenčnej kvality zvuku. Elegancia sa snúbi s jedinečnosťou vo forme, funkcii a ukážkovým audio výkonom. O takýchto slúchadlách ste doteraz len snívali. 

Harman/Kardon akustiku zabezpečujú 30 mm výkonové meniče a neo-prevodníky sídliace každé v elegantnom, skladacom náušníku na dodanie dobrého mena Harman/Kardon v oblasti kvality zvuku. Jasné výšky a hlboké nízky tóny. Samozrejmosťou je kábel s univerzálnym diaľkovým ovládačom a mikrofónom, kompatibilnými s väčšinou smartfónov a zariadení Android, a kábel s trojtlačidlovým diaľkovým ovládačom/mikrofónom, kompatibilným s väčšinou Apple™ zariadení. Slúchadlá Soho teda ulahodia každému.