Sneh, slnko a bylinky

Dokonalú lyžovačku nerobí len svišťanie vetra v ušiach a dokonale upravený svah, ktorý nechávate za sebou. Po poslednej jazde totiž prichádza čas si ešte niečo dobré zahryznúť, zahriať sa horúcim nápojom a na chvíľu príjemne vypnúť. Presne o tom je après-ski.


Čo môže byť lepšie ako celodenná lyžovačka v slnkom zaliatych Tatrách? Predsa následný relax pod svahom s panákom obľúbeného pitia v ruke! A to najlepšie après-ski, vo francúzštine doslova „po lyžovaní“, si túto sezónu užijete v Tatranskej Lomnici. Vďačiť za to možno aj Becherovke, ktorá v spolupráci s jedným z našich top stredísk pripravila špičkovú oddychovú zónu s bylinkovou príchuťou.

Jedenásť lomnických zjazdoviek sa zavďačí všetkým od rodín s malými deťmi, cez rekreačných lyžiarov až po free riderov a milovníkov adrenalínu v Lomnickom sedle. K spolu takmer 12km lyžiarskych trás vrátane najdlhšej a najvyššie položenej slovenskej zjazdovky pridajte ešte 9 vlekov a lanoviek, medzi nimi aj najmodernejšiu 15-miestnu gondolu, ktorá vás vyvezie až na Skalnaté pleso. Rozprávke pre uši milovníkov čerstvého prašanu.

A čo keď vám lyžiarky oťažejú na nohách? Zamierte pod svah do najväčšieho slovenského après-ski baru. Že kopce práve zalialo úchvatné slnko a vám sa nechce dovnútra? Pohodlne sa usaďte priamo na snehu do mäkkého tulivaku alebo sa nechajte rozmaznávať slnečnými lúčmi na lehátku a vychutnávajte si úchvatné tatranské výhľady spolu s horúcim bylinkovým drinkom v ruke. „Samozrejme, nezabúdame ani na zodpovednosť. S pomocou takzvaných ‚drunk glasses‘ lyžiarom pripomíname význam zodpovednej konzumácie alkoholu. Ten patrí do après-ski baru, ale určite nie na svah,“ pripomína brand manažérka Becherovky Zuzana Benková.

Ak do Lomnice zavítate v sobotu, pod svahom si môžete zasúťažiť aj v tradičných zimných aktivitách ako guľovačka či závodné sánkovanie, každý druhý týždeň je pripravená aj večerná romantika v bare pri spoločenských hrách a hudobných vystúpeniach.

Selfie s Lomničákom

Keď je v hre príťažlivosť, či už zemská alebo tá medziľudská, odolávať je zbytočné. Presvedči vás o tom originálna „zbližovacia“ lavička, na ktorej majú k sebe všetci okamžite bližšie – doslova. Bonus: príležitosť na zaručene najvyššie položenú zrkadlovú selfie s panorámou Lomnického štítu nad hlavou.                                                                             

Tatry. Láska. Becherovka.

...alebo je to Tatranská Lomnica Becherovka? Nech už si tajomný názov T.L.B. Punču rozšifrujete akokoľvek, horúci drink, ktorý túto sezónu miešajú exkluzívne len v lomnickom Aprés Ski bare, treba ochutnať. Spája totiž dve veci, ktorým sa jednoducho nedá odolať: hrejivú chuť byliniek a lahodné tatranské čučoriedky. Pri objednávke na bare nezabudnite na dobrú náladu. Za pozdrav, milý úsmev, prosím a ďakujem totiž dostanete fajn zľavu. Túto akciu potrebujú všetky slovenské bary!