Synchros S700 – plastovým slúchadlám odzvonilo

Image - S700.jpg

Slúchadlá JBL Synchros S700 sú vytvorené pre tých, ktorí spoznajú budúcnosť vtedy, keď  ju majú pred sebou. Ľahučký liaty hliník, tkaný materiál, oceľ a kožené náušníky. Pocit tak luxusný, ako prvý dojem zo slúchadiel.


S700 sú vytvorené po vzore slávnych JBL profesionálnych audio systémov. Profesionálny audio zvuk s fantastickou čistotou a PureBass výkonom. Vylepšené patentovaným LiveStage™ spracovaním signálu predstavujú ten najčistejší zážitok z počúvania. Nič iné na šíro-šírom svete nevyzerá alebo neznie takto úžasne.

Image - Synchros S700 02.jpg

Počúvanie sa zrazu stáva zážitkom aj pre zrak. Hliníkový rám zvýraznený tkaninovým materiálom, oceľovým hlavovým pásom a jemnými koženými náušníkmi prinášajú novú epochu dizajnu slúchadiel. Aj vás teší odklon od tradičných plastových slúchadiel aspoň tak ako nás?

Patentovaná technológia LiveStage™ spracovania signálu dodáva oveľa realistickejší zvukový zážitok. Zrazu máte pocit, akoby ste stáli rovno na živom koncerte. Vyvinúť také dobré náušníky, to je hotová veda. Veď sú srdcom profesionálneho audio výkonu. V prípade JBL  prinášajú kompletný pravý výkon a čisté pulzujúce basy. A to bez obetovania čo i len náznaku straty v kvalite zvuku.

Vstavaná nabíjateľná Li-ion batéria umožňuje až 28 plných hodín precízneho počúvania s patentovanou technológiou LiveStage™ a to s iOS a Android zariadeniami podľa vašej voľby. Synchros S700 prichádza v špičkovej kondícii a v dvoch farebných prevedeniach, ktoré sú tak dynamické a odvážne ako je váš hudobný vkus - Onyx a Glacier. Ktoré sa vám páčia viac?


www.jbl.sk