V Obludáriu sa stretne Štefan Hríb s Evelyn

V Obludáriu v máji bude ako v raji. Pišta Vandal ponúka fajné rajské jablká. Pozvanie do jeho manéže v KC Dunaj na stredu 20. mája prijali: nezlomný novinár Štefan Hríb, jedinečná sympatická a krásna komička Evelyn, duchaplný raper Bene a tréner thajského boxu Vincent Kolek, zakladateľ klubu Spartans.


Štefan Hríb je jeden z posledných novinárov na Slovensku, ktorý sa nebojí hľadať, hovoriť a písať pravdu. Dverami ho vyhodia, oknom vojde dnu. Pravda je hodnota, ktorú si cení najviac. Je zakladateľom a šéfredaktorom časopisu .týždeň, zabŕda do nebezpečných káuz. Akú v sebe skrýva obludu tento sympatický muž? Novinársku!!!

Evelyn je najšialenejšia slovenská komička. Jej videá sledujú tisíce ľudí, poznajú ich naspamäť
a citujú z nich repliky. Dokonca aj „kuny“ si na nich fičia. Evelyn je inteligentná a pôvabná kočka, preto sa jej už nevieme dočkať. Aké zviera v sebe ukrýva? A ako je to možné, že si dokáže uťahovať aj zo seba? Všetko vyklopí v Obludáriu. Dokonca má v deň Obludária narodeniny.

Bene je Raper s veľkým „R“. Nespieva o zlatých retiazkach, vytuningovaných autách a galotách s padnutým pudlom. Vytuningované sú jeho rýmy, naleštené jeho slová a duchaplné jeho myšlienky. Je taký geniálny, že ho dokonca rešpektujú aj etablovaní literárni kritici, ktorí inak neuznávajú vôbec nič a nikoho. Bene vidí svet inak ako väčšina ľudí a v tom je jeho sila. Nosí
v sebe zvery, obludy aj príšery. Všetky ich vyvenčí v Obludáriu!

Vincent Kolek je zakladateľ thajboxerského klubu Spartans. Je to borec ako sa patrí, zodral desiatky boxerských rukavíc, rozkopal haldy boxovacích mechov, našiel vnútorný pokoj, ale čo je hlavné, vychoval desiatky nezlomných bojovníkov a učí ľudí, ako sa nikdy nevzdať. Aký thajský drak ženie dopredu tohto borca, a prečo z duše nenávidí zlo a násilie? Aj o tom porozpráva v Obludáriu.

Pišta Vandal je mozog Obludária. Jeho pestvá sa mu daria. Obracať ľudí na posmech, to určite nie je hriech. Robí to vždy s láskou! Napísal množstvo kníh, a iste ešte množstvo napíše. V jeho hlodoch všetko sedí, nie je tam nič navyše. Niekto ho miluje, iný pri ňom hnevom pení. Pišta je plný prekvapení. So svojimi kapelami získal ceny, oceňujú ho aj ženy.

Do konceptu kvalitnej zábavy a radosti z života organicky zapadne aj hudobná skupina Millhouse, ktorá v Obludáriu vystúpi. Chalani hrajú stoner rock, majú osobitý štýl a ich hudba osloví aj ľudí, ktorí ku gitarovej muzike nemajú blízko.


20. 5. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 7€ na mieste / 6€ v predpredaji v bare v KC Dunaj
Event: https://www.facebook.com/events/705267249617548/
Pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=pe4_UrfqBok&feature=youtu.be